Перевезення небезпечних вантажів

FRESH MOVE надає послуги з перевезення вибухонебезпечних вантажів за класом ADR-1. Також наявні дозволи на перевезення класу ADR-2, ADR-3, ADR-4, ADR-5, ADR-6, ADR-8, ADR-9

Перевезення небезпечних вантажів:

Супутні послуги

Митні та брокерські послуги

Ми проводимо узгодження у ГАІ, митній службі та інших необхідних інстанціях. Вам не доведеться вирішувати ці питання.

Страхування

Перевезення дорожньої та будівельної техніки, вантажних автомобілів, кранів, конструкцій

Експедиторські послуги

Ми допоможемо спланувати перевезення вашого вантажу від А до Я

Про ADR перевезення

FreshMove – сучасна транспортно-логістична компанія, яка обслуговує клієнтів по всій Україні, Європі та Скандинавії.

Транспортні послуги ADR стосуються перевезення небезпечних вантажів або небезпечних матеріалів відповідно до правил ADR. ADR розшифровується як “Accord européen relatif au transport international des marchandises dangereuses par route” (Європейська угода про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів). Це юридично обов’язкова угода, яка встановлює правила та вимоги до безпечного перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом в Європі.

Транспортні послуги ДОПНВ (Договір про міжнародне Дорожнє Перевезення Небезпечних Вантажів) надаються спеціалізованими перевізниками або логістичними компаніями, які мають досвід та інфраструктуру для безпечного поводження з небезпечними вантажами та їх перевезення. Ці послуги забезпечують дотримання правил ADR, щоб мінімізувати ризики і гарантувати безпечну доставку небезпечних матеріалів.

Ключові аспекти транспортних послуг ADR включають

Відповідність: Постачальники транспортних послуг ADR забезпечують дотримання правил ADR, розуміючи специфічні вимоги до класифікації, пакування, маркування та документації небезпечних вантажів.

Спеціалізоване обладнання: Вони мають необхідне обладнання та транспортні засоби, призначені для перевезення небезпечних матеріалів. Це можуть бути спеціально розроблені контейнери, цистерни або транспортні засоби, обладнані засобами безпеки, такими як системи локалізації розливів і протипожежне обладнання.

Підготовлений персонал: Транспортні послуги ДОПНВ надаються навченим і кваліфікованим персоналом, який знає правила ДОПНВ, включаючи водіїв, складський персонал і логістичних координаторів. Вони знайомі з поводженням з небезпечними вантажами і навчені процедурам реагування на надзвичайні ситуації.

Заходи безпеки: Транспортні служби ADR впроваджують суворі заходи безпеки для запобігання нещасним випадкам, розливам або забрудненню під час перевезення. Це включає в себе належне кріплення вантажу, дотримання швидкісного режиму, а також дотримання спеціальних протоколів завантаження, розвантаження та поводження з небезпечними матеріалами.

Документація та звітність: Забезпечують належне заповнення та подання всієї необхідної транспортної документації, включаючи декларації на небезпечні вантажі, паспорти безпеки та транспортні етикетки. Ця інформація необхідна для дотримання нормативних вимог і планування реагування на надзвичайні ситуації.

Оцінка та управління ризиками: Транспортні служби ADR проводять ретельну оцінку ризиків для виявлення потенційних небезпек і розробляють відповідні стратегії зменшення ризиків. Вони надають пріоритет безпеці та вживають необхідних заходів для мінімізації ризиків під час перевезення.

Використовуючи транспортні послуги ADR, компанії можуть забезпечити безпечне і відповідне вимогам перевезення небезпечних вантажів, захистити навколишнє середовище і підтримати благополуччя людей, які беруть участь в логістичному ланцюгу, і широкої громадськості.

Продукти харчування

Наші рефрижераторні напівпричепи найчастіше замовляють для перевезення свіжих та заморожених продуктів харчування.

Морепродукти

Ми гарантуємо безпечне перевезення морепродуктів, бо використовуємо виключно  100% надійні сучасні рефрижератори.

Фрукти та овочі

Ми маємо великий досвід в перевезенні таких овочів та фруктів як банани, апельсини, яблука, помідори з країн Європи.

М'ясна продукція

Перевезення м'ясної продукції вимагає особливих температурних режимів. Наші сучасні рефрижератори придатні до перевезення будь-яких швидкопсувних вантажів. 

Фармацевтична продукція

FreshMove спеціалізується на перевезенні лікарських препаратів та співпрацює з провідними світовими фармацевтичними компаніями.

Молочна продукція

Перевозимо сухе знежирене та незбиране молоко, масло, сири, молочні суміші, сироватку в порошку, та інші молокопродукти.

Квіти та рослини

Перевозимо сухе знежирене та незбиране молоко, масло, сири, молочні суміші, сироватку в порошку, та інші молокопродукти.

Інші температурні вантажі

Сучасні рефрижератори FreshMove чудово підходять для перевезення більшості температурних вантажів, які потребуть особливого температурного режиму.

Замовте перевезення в FreshMove!

Залиште заявку на сайті і наш спеціаліст з вами зв’яжеться.

Офіційний дилер
Член асоціації OOG

Учасник програми ЄБРР

Про нас

FRESHMOVE – перевезення вантажів в рефрижераторах та автоцистернах по Україні та країнам Європейського Союзу.

© 2022 FRESHMOVE